Zwiedzanie


Poznajmy się osobiście

Do naszej winnicy serdecznie zapraszamy nie tylko miłośników wina czy enoturystyki. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Nasze warunki pozwalają nam na przyjęcie ograniczonej liczby gości, ale jesteśmy otwarci dla wszystkich.

Możesz do nas dotrzeć na rowerze, motocyklem lub samochodem. Jeśli nie masz takiego środka transportu przyjedź autobusem do miejscowości Białobrzegi, a my zabierzemy Cię stamtąd do naszej winnicy. Jeżeli chcesz przenocować gdzieś w pobliżu, zarekomendujemy parę fajnych miejsc.Piknik w winnicy

Nie masz pomysłu na urodziny, imieniny, rocznicę? A może masz ochotę spędzić weekend w miłej atmosferze, z dala od wielkomiejskiego zgiełku? Zapraszamy na piknik w winnicy! Spędź ten czas wśród winorośli i pachnącej lawendy. Dla Ciebie i Twoich bliskich czy przyjaciół przygotujemy pyszne domowe jedzenie, do którego idealnym uzupełnieniem będą nasze wino i towarzystwo gospodarzy. Upieczemy pyszny tort lub przygotujemy dania z grilla. Porozmawiamy o wszystkim i niczym. Kochamy gruzińską gościnność, więc na pewno jej u nas posmakujesz. Lubimy też i znamy smak dolce vita, dlatego przygotujemy wizytę tak, abyś czuł się u nas kimś wyjątkowym. Jeśli będziesz mieć ochotę na błogie lenistwo w winnicy, udostępnimy leżaki i kocyk. Poświęcimy nasz czas tylko dla Ciebie, Twojej rodziny, znajomych i przyjaciół. Zapraszamy!

Czas pikniku od 2 do 4 godzin.

Wymagana wcześniejsza rezerwacja mailowa lub telefoniczna.

Mail: [email protected]

Marcin 600109550

Spędziliśmy w winnicy bardzo miłe chwile z właścicielami. Rozmowa wartko się potoczyła nie tylko na temat winnicy. I chociaż to miejsce jest dosć nowootwarte dla miłośników wina ma już swoją historię i dorobek.Ciekawe wina podane z przystawkami przygotowanymi przez właścicieli. Ich sposób traktowania gości sprawia, że chce się tam wracać.

Agnieszka Sianecka

Winnica Mazovia to nieoczywiste (bo kto spodziewałby się winnicy na mazowszu) ale bardzo ciekawe miejsce, tworzone z pasją i miłością do wina... oraz jedzenia. Podczas wizyty nie tylko degustowaliśmy bardzo dobre wino, ale jedliśmy bardzo dobry obiad wśród winorośli, poznaliśmy bardzo ciekawych i miłych ludzi oraz sporo dowiedzieliśmy się na temat wina. Zdecydowanie polecam!

Kamil StaśkoDegustacja

Serdecznie zapraszamy na degustację naszych win. Spotkanie odbywa się na terenie winnicy, ale jeśli będziesz mieć ochotę, z przyjemnością pokażemy również, co kryje nasza mała, lecz wiekowa piwniczka. Opowiemy przede wszystkim o powstających w Winnicy Mazovia polskich winach: białym, czerwonym, pomarańczowym, ale także naszej pasji i pracy. Chętnym, oprócz historii naszej winnicy, przedstawimy zaskakująco długą i ciekawą historię winiarstwa na Mazowszu. Nie zabraknie też zwiedzania winnicy. Porozmawiamy o winach, pobawimy się w ich ocenianie. Miło spędzimy czas przy wyśmienitym winie i przygotowanych przez nas, specjalnie dobranych przekąskach.

Czas degustacji 2 godziny

Wymagana wcześniejsza rezerwacja mailowa lub telefoniczna.

Mail:  [email protected]

Marcin 600109550

Przemili gospodarze, ciekawe wina (w tym pomarańczowe), obiad wśród winorośli też super-i tak swojsko 😊

Tomasz Sław